Prime Gaming’in Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Amazon Prime Gaming Türkiye, mayıs ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı. Amazon Prime üyeleri, bu ay Tomb Raider Game of the Year Edition, Dark City: International Intrigue, Fallout 3: Game of the Year Edition, Nine Witches: Family Disruption, Electrician Simulator, 100 Doors Games: Escape from School, Spirits of Mystery: Whisper of the Past ve The Forgotten City oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek.

Amazon Prime üyeleri; aylık sadece 39 TL karşılığında, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en popüler markaların ürünlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day’de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Video ile ödüllü filmlere ve TV bölümlerine sınırsız erişim gibi birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

  • 2 Mayıs Tomb Raider Game of the Year Edition – Lara Croft’un çarpıcı ve cesur hikayesini ve genç bir kadından hayatta kalan sert bir kadına yükselişini konu alan, eleştirmenlerce beğenilen aksiyon macerasını yeniden oynayın. Bu oyun, Lara için 6 tek oyunculu kıyafet, 8 çok oyunculu harita ve 4 karakter içerir.
  • 2 Mayıs LEGO® STAR WARS III: The Clone Wars™ – Bu esprili ve aksiyon dolu LEGO oyununda STAR WARS galaksisinde durmaksızın maceraya atılabilir ve gülüp eğlenebilirsiniz.
  • 9 Mayıs Dark City: International Intrigue – Dünyanın en büyük üç şehrinde geçen bu sansasyonel gizli nesne bulmaca macerasında kendinizi yürek hoplatan bir entrikaya hazırlayın.
  • 9 Mayıs Fallout 3: Game of the Year Edition – 2008’in en beğenilen oyununu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Seçtiğiniz bir karakteri yaratın ve her dakikanın bir hayatta kalma mücadelesi olduğu, hayranlık uyandıran, kıyamet sonrası bir dünyaya dalın. Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout 3 oyununun eklenti paketlerinin beşini de içeriyor, bunlar: Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout ve Mothership Zeta.
  • 9 Mayıs Nine Witches: Family Disruption – Eski bir laneti ortadan kaldırmak için doğaüstü ve komik, alternatif bir tarih macerasına atılan iki kahramanın kontrolünü elinize alın.
  • 9 Mayıs Electrician Simulator – Elektrikçi rolünü üstlenin ve mesleğin temellerini öğrenin. Prizleri takın, yıpranmış ekipmanları onarın, bozuk cihazları monte edin, ampulleri değiştirin ve müşterilerinizin evlerine kablo döşeyin.
  • 16 Mayıs 100 Doors Games: Escape from School – Bulmacaları ve bilmeceleri çözerek ve yol boyunca gizli nesneleri bularak Mia adlı bir kızın kilitli bir okuldan kaçmasına yardım edin.
  • 16 Mayıs The Forgotten City – Antik bir yeraltı şehrinin kalıntılarını keşfedin, 2000 yıl geçmişe yolculuk yapın ve zamanı geri sarma gücünü akıllıca kullanarak şehri kimin yok ettiğinin gizemini çözün.
  • 23 Mayıs Spirits of Mystery: Whisper of the Past – Huzurlu yaz tatiliniz, annenizi kaçıran ve teyzenizi kovalayan Karanlık Azrailler tarafından bölünüyor. Bu karanlık ruhlar ne istiyor? Sıradaki sen mi olacaksın?

Eğer hala Prime üyesi değilseniz, Amazon Prime’a ayda sadece 39 TL karşılığında sahip olabilir veya Amazon Prime sayfasını ziyaret ederek 30 günlük deneme süresinden faydalanabilirsiniz. Prime Gaming ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x